O nás | Prownes Interiér

Prownes Interiéry

prownes o nas

Historie
Prownes

 

Firma Prownes vznikla transformací firmy Promas, která byla založena v roce 1989 a specializovala se na výrobu prototypových průmyslových strojů a zařízení. Jakožto jedna z mála firem v Polsku vyráběla a dodávala širokou škálu kompletních systémů pro obchody a výstaviště, a to mj. v rámci inovativního systému, který byl patentován a nabízen na trhu pod názvem „R6”.

Technologické zkušenosti
Kombinace zkušeností v oblasti technologií a kompetencí při vytváření funkčních, moderních a designových prostor nám umožnila realizovat stovky investic. Obdrželi jsme přes deset odvětvových ocenění a, co je pro nás nejdůležitější, pomohli jsme mnoha podnikatelům uspět.

30

let na polském trhu a zahraničních trzích

gepard biznesu

Cena
Gepard Biznesu
(Gepard podnikání)

Co nás odlišuje?

 

Tím, co odlišuje naše činnosti, je realizace investic na klíč, využití autorských řešení a skutečnost, že se sami zabýváme výrobou nábytku a prvků vybavení. Díky tomu jsme schopni realizovat nejnáročnější a nejunikátnější projekt „šitý Vašemu podnikání na míru”.
Náš smysl pro detail během každé realizace a péče věnována „dobrému designu” učiní Vaše interiéry nejen funkčními, ale i jedinečnými!

Podívejte se, jak pracujeme

ukázat více

Pracujeme s těmi nejlepšími