Tým Prownes | Prownes Interiér

Tým Prownes

zespol prownes

Jsme
kolektiv

V Prownes vytváříme interiéry, které se stanou vizitkou Vašeho podniku a pomohou Vám získat skupinu loajálních a spokojených zákazníků. Specializujeme se na uspořádání pekárenských prodejen, cukráren, restaurací, máme však bohaté zkušenosti i s komplexním uspořádáním hotelových zařízení, kanceláří, obchodů s potravinami a prodejen lahůdek, jakož i interiérů soukromých domů a bytů.

Zdzislaw Skotnicki

Zdzisław Skotnicki

Zakladatel

Má rád to, co dělá, a vkládá do toho celé srdce. Nadšenec. Bedlivý pozorovatel trendů v architektuře. Má skvělý cit pro prostor a rád překvapuje nepředvídatelnými projekty.

Otec dvou dcer a dědeček tří vnoučat.

Mezi jeho záliby patří: lyžování, jízda na kole po lesních stezkách a literatura faktu, zejména meziválečného období.

Agata skotnicka Husiak

Agata
Skotnicka-Husiak

Vlastník

“(…) Kreativní myšlení není cesta k vytváření kreativních projektů. Vaše projektování je cestou ke kreativnímu myšlení” George Nelson

Jan Odložilík

Obchodní ředitel

“(…) Kreativní myšlení není cesta k vytváření kreativních projektů. Vaše projektování je cestou ke kreativnímu myšlení” George Nelson

Anna Skotnicka

Anna
Skotnicka

Obchodní ředitelka

Obchodní ředitelka, ve firmě od r. 1999.
Absolventka Vysoké školy managementu a administrativy ve Varšavě se specializací na Management. Dohlíží na realizaci smluv z finančního a obchodního hlediska a pomáhá klientům s postupy při schvalování leasingu. Optimistka se smyslem pro humor, vášnivá a milující cestování.

Joanna Niedoba

Joanna
Niedoba

Projektový manažer

Projektový manažer ve firmě Prownes. Absolventka Opolské univerzity, studijní obory: Management a marketing a Ekonomie. V týmu od roku 2016. Stará se o řádné a rychlé plnění smluv v každé etapě. Milovnice koček, horských túr a dobré hudby. Plná energie, smyslu pro humor a ochoty plnit zadané úkoly, tvrdohlavá a zvídavá. Kam ďábel nemůže…

Gabriela Żugaj

Gabriela
Żugaj

Koordinátor rozvoje českého trhu

Absolventka Fakulty správního práva na Vratislavské univerzitě. V podniku pracuje už 12 let. V současné době se zabývá službami zákazníkům z České republiky a Slovenska. Ráda pracuje s lidmi. Spokojený zákazník je pro ni velká radost. Její záliby jsou: čtení knih, vaření, jóga a dlouhé procházky při západu slunce.

Michal Potaczek

Michał
Potaczek

Technologický specialista
Architekt

Architekt, vystudoval na Fakultě architektury a urbanismu Vysoké školy technické v Katovicích. V podniku se zabývá navrhováním, technologiemi a dohledem nad průběhem stavebních prací. Architektura a interiéry jsou jeho vášní, kterou realizuje v profesním životě. Ve svém soukromém životě fanoušek motorismu a fotbalu. K životu přistupuje s úsměvem a k výzvám s optimismem.

Michal Kuta

Michał
Kuta

Technologický specialista
Interiérový architekt

Interiérový architekt. Absolvent Vysoké školy technické v Katovicích, Fakulty architektury, stavebnictví a užitého umění. Jeho oblíbenými styly v architektuře jsou modernismus a futurismus. V podniku se zabývá navrhováním a technologií nábytku, stará se o jejich funkčnost a estetiku provedení. Oáza klidu a trpělivosti, mistr detailu. V soukromém životě hudební nadšenec.

Tomasz Krawczyk

Tomasz
Krawczyk

Specialista marketingu

Absolvent Fakulty marketingu a managementu Opolské univerzity. Odborník na koncepční vizualizaci a nadšenec dobrých interiérů. Fascinují ho moderní technologie a inovativní formy 3D vizualizace typu VR a AR.

Je věrný zásadě, že pro firmu neexistuje lepší reklama než její spokojení zákazníci, stará se o kvalitu prezentace dokončených projektů pro naše klienty na firemních webových stránkách a v sociálních médiích. Ve své práci se řídí zásadou: „Čím méně, tím lépe…”. Ve svém soukromém životě milovník netradičního umění, hudby, dobré kuchyně a extrémních sportů…

Naši architekti

Agnieszka Soroczyńska

Agnieszka
Soroczyńska

Interiérový architekt

Mým cílem je vytvářet interiéry, k nimž se člověk vrací s největší radostí. V realizacích sázím na originalitu a neopakovatelná řešení, vždy s ohledem na funkčnost, charakter a klima, které splňují osobní očekávání klienta. S vášní a láskou se snažím vytvářet interiéry, které jsou krásné a moderní, stejně jako pohodlné a funkční. Snažím se dosáhnout elegantní ve své jednoduchosti podoby a prostoru a kladu důraz na vytvoření klimatu, které vždy odráží jeho individuální charakter. Ze své strany nabízím plné zapojení do celého projektového procesu.

Justyna Wieczorek

Justyna
Poloczek

Interiérový architekt

Interiérový architekt, absolventka Akademie výtvarných umění ve Vratislavi. S 20-letými zkušenostmi navrhuje komerční a soukromé interiéry. Sází na modernost a jednoduchost. Použitím netradičních řešení navrhované interiéry vytvářejí v konečném důsledku zajímavý efekt..

tomasz jasina

Tomasz
Jasina-Florek

Interiérový architekt

Vždycky mě přitahovalo utváření našeho prostředí. Studium v Akademii výtvarných umění ve Vratislavi mi umožnilo tyto zájmy rozvíjet. Navrhováním interiérů se zabývám již osm let, z toho šest let spolu s firmou Prownes.